AutoMoveSystems або скорочено AMS - новий для нас бренд, який ми пропонуємо нашим клієнтам.

Це дуже цікавий для нас бренд, так як одним з основних достоїнств його є якість. Ринок України перенасичений брендами, які основною метою ставлять дешевизну своєї продукції, але від цього страждають всі, і покупці, і продавці, постійна маючи конфлікти з клієнтами через низьку якість придбаного споживачем товару.

AMS добре розвинений в тих групах товарів, на які інші виробники, чомусь, не звертають увагу. Наприклад, Парктроніки AMS - тут величезний асортимент моделей: З екранами і без, прихованої установки і класичні, 4 і 8 датчикові, відеопартронікі, парктроніки під штатну установку з CAN блоками комутації і т.д. Повторимося, паркувальні радари дуже високої якості, що працюють в будь-яку погоду. Так само, є можливість регулювання чутливості датчиків, зміни мінімально відстані до перешкоди, пам'ять і т.д.

Так само, окремо хочемо відзначити Bi LED лінзи AMS. Цей розділ по праву виробник може віднести до своїх досягнень. Такого асортименту як у АМС немає у жодного іншого виробника точно. Якщо лінзи на будь-який гаманець і запит: різного розміру і типу кріплення, під різні цоколі і різні кольори металу, різні потужності і світловіддачі.

 

Компанія АМС має дуже широкий асортимент в розділі LED лампи AMS. Хороший вибір цоколів і типів ламп, призначених як для рефлекторної так і до лінзованой оптики різного класу і потужності.

 

Автомагнітоли AMS заслуговують на увагу, так як на свою ціну вони пропонують дуже солідний функціонал:

10й Андроїд, 4 ядерний процесор RockChip PX30 Cortex-A53 1.5 GHZ, Цифровий звуковий процесор DSP та исокочутливий цифровий радіоприймач NXP TEF6686. Високу якість звуку забеспечує топовий Підсилювач звуку TDA 7851 MOSFET (4х50 Вт / 4 Ом max, 4х72 Вт / 2 Oм max). 

 

Виділимо і автосигналізації AMS. Перш за все це дуже сучасні охоронні системи та стильні брелки. На разі в продажу є три моделі 5.1, 5.2 та 5.3, які відрізняються, по великому рахунку брелками одна від одної. AMS 5.3 брелок більш функціональний, більше тримає заряд батарейки та має постійний контроль зв’язку з автомобілем. Також, кожна з цих моделей може бути оснащена CAN шиною, або без неї.

 

І це ше далеко не весь асортимент, який пропонує цей виробник. Всі інші товари Ви можете переглянути у нас на сайті https://arnage.com.ua/ams/478/

 

І на останок, дуже приємна інформація. Виробник на стільки впевнений в своїй продукції, що дає гарантію 24 місяці на всі свої товари! Тож, ми від себе, можемо сміливо радити продукцію цієї торгової марки, а на всі Ваші питання з радістю зможуть відповісти наші менеджери.