На ринку України з'явився новий дуже перспективний гравець, це компанія CraftAudio.

Хтось скаже, що вже пізно запускати новий бренд, але ми з цим не можемо погодитися. По тому що, по-перше, конкуренція - це завжди добре, споживач від цього тільки виграє, а по-друге вивчивши всі недоліки вже існуючих брендів можна зробити новий на порядок краще.

Зараз сильно набирають обертів такого роду магнітоли як представила ТМ CraftAudio, а класичні 2DIN втрачають попит. Звичайно, якщо є можливість поставити екран більше, то чому ж цим не скористатися? Тим більше, виробники перехідних рамок вже на даний момент мають великий асортимент під різні авто, і цей асортимент тільки розширюється.

Весь модельний ряд ділиться на 3 моделі, які в свою чергу діляться ще на дві моделі, що відрізняються екранами 9 і 10 дюймів. Основні відмінності в оперативній і вбудованої пам'яті, а так же підсилювачем звуку.


- CraftAudio BASE 2Гб оперативної, 32Гб вбудованої пам'яті, підсилювач звуку TDA 7388 4 x 45W
- CraftAudio Middle 4Гб оперативної, 64Гб вбудованої пам'яті, підсилювач звуку TDA7851 4 x 72W
- CraftAudio MaxiLead 4Гб оперативної, 64Гб вбудованої пам'яті, підсилювач звуку TDA7851 4 x 72W + фізичні кнопки + крутилки

Відмінною особливістю даних магнітол в тому, що всі мають функцію Apple CarPlay / Android Auto, що є дуже хорошим плюсом даної торгової марки.

Дані магнітоли можна інтегрувати як штатні, наші менеджери з легкістю підберуть для Вас необхідну перехідну рамка, а так же набір перехідників-адаптерів