Компанія Alarmtrade представила оновлені моделі надпопулярних в нашій країні двох моделей, а саме 6X та 9X.

 

Ці дві моделі за рахунок своєї не високої вартості та великої функціональності на зараз є топ продажу як у нас в інтернет-магазині, так і в Україні вцілому. Але був один важливий для користувачів недолік – невеликий радіус дії основного брелоку. В умовах міста, де дуже багато автомобілів використовують схожий сигнал, що приводить до того, що інколи брелок не ловив і 100м.

 

Інженери довго працювали над виправленням цього недоліку тому що одним із основних факторів було не вилізти з бюджету системи, а залишити ії в тому ж бюджетному сегменті.

 

Отже, оновлені версії Pandora DX 9X Lora та Pandora DX 6X Lora відтепер оснащені новим брелоком Pandora DI-027,  який працює на радіотакті с частотою 868MHz і використовує алгоритм модуляції LoRa HS (high speed). Ця система має сильну перешкодозахищеність і працює на максимально великих дистанціях.

 

Окрім алгоритму роботи, брелок змінив і екран. Відтепер він став більшим та інформативнішим.

 

В іншому – це все ті ж, улюблені клієнтами системи, які за невелику свою вартість готові надати власнику найвищий рівень захисту авто та великий функціонал, включаючи дистанційний захист двигуна  та Bluetooth.