Компанія УльтраСтар представила свою новинку - автосигналізації 7й серії. У ній зібрано весь попередній досвід компанії в розробці систем і в захисті від угону.

Отже, коротко стисло нагадаємо основні плюсів нової серії:

- 3CAN-4LIN. Тепер інтеграція з автомобілями стала ще легше за більшою кількістю цифрових шин. Старлайн завжди славилися великим покриттям автомобілів по Кан шині, а тепер ще й шин більше кількість, ніж у всіх.

- 4G. Високошвидкісний модем, вбудований в блок, забезпечить швидкий обмін даних між автомобілем і користувачем і прискорить роботи систему в цілому.

- 2Sim. Другий слот для сімкарти підключається в екстреній ситуації, коли пропадає зв'язок з основною картою. Наприклад, якщо на основній закінчилися раптово гроші на рахунку або в конкретному місці немає покриття того оператора мобільного зв'язку, який використовується як основний.

- CAN блок розмістили на блоці. Таке рішення допомогло в рази збільшити швидкість роботи системи по цифровим шинам.

- Bluetooth модуль розмістили на платі. Чергове поліпшення для прискорення роботи шляхом поліпшення зв'язку.

- Зумер в блоці. Це було зроблено для зручності програмування, а також в подальшому для повідомлення користувача про роботу системи.

- Роз'єм для мікрофона. Дуже зручне нововведення від компанії Старлайн, завдяки якому можна прослуховувати салон автомобіля. Це може бути зручно як в разі, не дай Бог, викрадення, так і коли автомобілем користується не одна людина в сім'ї або фірмі.

- Опція додаткового живлення. Тепер до сигналізації можна підключити додаткове живлення, яке не залежатиме від бортової мережі автомобіля (на випадок знеструмлення автомобіля).

- Новий брелок-мітка. Нова, поліпшена, мітка стала ще міцнішою і пило-волого захищеною. Так само у новій мітці з'явилася фізична кнопка, а не сенсор, як в попередній.

У підсумку можна резюмувати, що нова лінійка від ТМ Starline нам дуже сподобалася. У ній реалізовані нові, важливі технології, яких нахапали в попередній серії.