Pandora DX 40S vs Pandora DX40BUA

 • Обидві автосигналізації відносяться до бюджетної лінійки охоронних систем Пандора. Старша модель Pandora DX 40S - справжній бестселер минулого року. Цей пристрій є найдоступнішим серед аналогів на ринку, зберігаючи при цьому відмінну функціональність. Функція автозапуску, підтримка цифрових шин CAN / LIN, технологія безключового обходу штатного іммобілайзера IMMO-KEY і двостороння діалогова зв'язок 868 МГц - лише базові можливості даної моделі.
 • Новинка Pandora DX40BUA покликана замінити попередницю в найближчому майбутньому. Обидві моделі багато в чому ідентичні, різниця між ними лише в комплектації. У новій автосигналізації присутній додатковий брелок без ЖК-дисплея R-389, якого немає у Pandora DX 40S, а також в комплектації новинки є кабель релейного модуля RMD-5М, що дозволяє не «втрачати» при установці 5 виходів системи.

 

Pandora DX 6XUA vs Pandora DX60BTUA

 • Ці представники товарної групи DX мають схожий функціонал. Обидві автосигналізації підтримують інтерфейси CAN, LIN, технологію IMMO-KEY, Bluetooth 4.2, працюють на основі діалогової зв'язку з радіотракт 868 Мгц, в цілому мають ідентичні затребувані функції (автозапуск, протирозбійний режим Anti-Hi-Jack і т.д.). Завдяки Bluetooth до систем можна «прив'язати» різноманітні ВТ-аксесуари - мітки, датчики, модулі, що перетворює ці бюджетні моделі в солідний охоронний комплекс. Доступно управління системою зі смартфона за допомогою мобільних додатків для Android і iOS.
 • Подібно до попередньої парі охоронних систем, різниця між ними полягає лише в комплектації. Нова модель Pandora DX60BTUA має злегка урізаний комплект, який не включає реле блокування і кабель USB / micro USB на відміну від Pandora DX 6XUA.
   

Pandora DX 90 LoRa vs Pandora DX80BTUA

 • Охоронна система DX 90 LoRa є полегшеною версією своєї попередниці Pandora DX 91 LoRa. При цьому модель зберегла всі основні можливості базових автосигналізацій Пандора, включаючи наявність далекобійної діалогового радіоканалу 868 МГц двостороннього зв'язку на основі технології LoRa, основних інтерфейсів і функцій, включаючи можливість управління за допомогою смартфона. Технологія LoRa-модуляції істотно збільшує дальність двостороннього зв'язку при високому ступені надійності і малому енергоспоживанні.
 • Нова автосигналізація Pandora DX80BTUA є аналогом розглянутої вище DX 90 LoRa, але має злегка урізану комплектацію. Виробник додатково полегшив цю модель на догоду ще нижчою ціною. У комплекті Pandora DX80BTUA відсутні: релейний модуль автозапуску RMD-5M, п'єзоелектричний сирена PS-330, кабель USB / micro USB, термодатчик моторного відсіку L3000. При цьому є кабель RMD-5М.
   

Pandect X-1800L vs Pandora DX88BTUA

 • Мікросігналізаціі лінійки X завжди славилися компактними габаритами корпусу базового блоку, супернизькими енергоспоживанням при багатому функціоналі і цілком демократичною ціною. Модель Pandect X-1800L має всі можливості телеметричних систем початкового рівня, включаючи підтримку 2xCAN, GSM, GPRS і Bluetooth 4.2, а також функцій автозапуску, обхідника штатного іммобілайзера, управління опалювачі і ін.
 • Новинка Pandora DX88BTUA є її полегшеною версією з дещо урізаною комплектацією і більш низькою вартістю. На відміну від X-1800L, комплект DX88BTUA містить не дві мітки BT-760, а одну мітку BT-770. Новий тег відрізняється більш міцним корпусом, що дозволяє набагато легше поміняти елемент живлення. У комплекті DX88BTUA також відсутні релейний модуль автозапуску RMD-4M, п'єзоелектричний сирена PS-330, кабель USB / micro USB і термодатчик моторного відсіку L3000. При цьому в комплектації новинки доданий чохол прихованого носіння для мітки і кабель RMD-5М, чого немає у старшої моделі.
   

Pandora X-4G vs Pandora DXL4700UA

 • Автосигналізації Pandora X-4G і Pandora DXL4700UA представляють преміальні лінійки модельного ряду Пандора. Це найсучасніші охоронні системи з потужним функціоналом і значними телеметричним можливостями (GSM / GPS).
 • Основна різниця між ними все так же в комплектації. Автосигналізація DXL4700UA має кілька урізаний комплект, оскільки тут відсутні: релейний модуль автозапуску RMD-5M, п'єзоелектричний сирена PS-330, зате є в наявності кабель RMD-5М. Плюс, у Pandora X-4G в комплекті дві мітки BT-760, а у Pandora DXL4700UA одна BT-770. В цілому все той же, що ми бачили при порівнянні охоронних систем початкового рівня.

Pandora DXL 4710 vs Pandora DXL4700UA

 • Тепер порівняємо ще одну стару модель DXL 4710 з розглянутої вище новинкою DXL4700UA. Немає необхідності повторювати технічні характеристики цих 2-х охоронних систем преміум класу. Різниця між ними як і раніше лише в комплектації.
 • Автосигналізація Pandora DXL4700UA має одну мітку BT-770 (у Pandora DXL 4710 дві мітки BT-760) і кабель RMD-5М, якого немає у DXL 4710. У свою чергу, старша модель оснащена релейним модулем автозапуску RMD-5M, п'єзоелектричної сиреною PS- 330, а також має в комплекті кабель USB / micro USB і термодатчик моторного відсіку L3000. Все це відсутній у Pandora DXL4700UA.
   

Pandect X-3190 vs DXL3170UA

 • Порівняльний аналіз елітних рішень від Пандора замикає дует охоронних систем Pandect X-3190 і DXL3170UA. Обидві автосигналізації мають найширшим переліком функцій і можливостей, включаючи цифрові шини CAN / LIN, технологію обходу штатного іммобілайзера IMMO-KEY, Bluetooth 5.0, діалоговий радіотракт 868 MГц LoRa, GSM і багато іншого.
 • Різниця між ними полягає у відсутності у комплекту DXL3170UA релейного модуля автозапуску RMD-5M, п'єзоелектричної сирени PS-330 і термодатчика моторного відсіку L3000. При цьому в комплект Pandora DXL3170UA доданий мікродінамікі іммобілайзера, чого немає у Pandect X-3190.