Як уже добре знають наші постійні клієнти ми завжди йдемо в ногу з часом і чуємо потреби ринку.

Виходячи з цього ми і додали в свій портфель брендів ТМ Pride.

Ми дуже багато знали про цю торгову марку, і наші клієнти постійно запитували нас про можливість привезти на замовлення товари даного бренду.

Даний бренд вважається молодим, так як підставою його вважається 2014й рік. Основна мораль створення була - дати максимально якісну продукцію за адекватні гроші, тобто за ті гроші, яких товар реально коштує, а не переплачувати за бренд, історію, престиж і т.д. Основним напрямком вважається SPL, тобто, звуковий тиск. На даний момент це головний конкурент ТМ Alphard, він же Deaf Bonce.

Модельний ряд ТМ Прайд на даний момент налічує кілька десятків моделей акустики, підсилювачів, сабвуферів і окремо виведений асортимент проводів і різного роду аксесуарів для інсталяції.

Можемо з упевненістю сказати, що це професійна техніка, яка дуже стрімко завойовує ринок автозвуку, і, зараз компоненти Pride є одним з головних учасників будь-якого змагання з автозвуку.

Так само, можемо відзначити, що продукція даної ТМ надає чесні ТТХ, на відміну від багатьох інших виробників, що було неодноразово доведено.

Вибрати продукцію Ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину, а наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

https://arnage.com.ua/pride/