У нас дуже приємна новина для наших клієнтів.

У нашому портфелі брендів чергове надходженні - відеореєстратори DDPai.


Це дуже відомий у всьому світі бренд автомобільних регістраторвов, який по праву можна назвати однією з найбільш технологічних в світі.
Початок історії ТМ ДДпай вважається 2013 рік, а заснована компанія була всесвітньо відомою компанією Huawei.

 

Всі моделі мають вбудований WiFi модуль, що дає велику перевагу при користуванні пристроями. Відмінною рисою кожної моделі сміливо можна назвати чудову якість зйомки. Якість картинки точно можна назвати ідеальним співвідношенням ціна-якість.

 

Фірмовий додаток для смартфонів DDpai постійно оновлюється, але і зараз має всі необхідні функції. Можна і відео в реальному часі і завантажити на смартфон, а в деяких моделях і відправити в хмару.

 

Те, чого немає ні в кого з конкурентів - це вбудована пам'ять. Є ряд моделей, до яких не потрібно докуповувати карту пам'яті для використання! Це дуже приємний бонус при покупці пристрою, адже таким чином користувач економить в районі 300грн.

 

Додатково в продажу є комплект для підключення до бортової мережі. Це дасть можливість підключити до мережі авто і підключити авто в режим «паркування». Таким чином Ваше авто завжди буде під наглядом.

 

Весь модельний ряд вже у нас на складі і готові до відвантаження нашим дорогим клієнтам!

 

П.С. І не забувайте, що у нас можна купити відеореєстратори DDPai оплатою частинами без комісії! Просто платите рівними частинами, а користуйтеся вже сьогодні.