Захист транспортних засобів від викрадення або крадіжки його окремих елементів / комплектуючих - завдання, якої приділяється багато сил і часу практично в будь-якій цивілізованій країні, включаючи і Україну. На жаль, паралельно зі створенням нових протиугінних систем, здійснюється розробка пристроїв, здатних нейтралізувати роботу навіть самого дорогого устаткування, що дозволяє (за твердженням його творців) захистити ваш автомобіль від проникнення зловмисників. Невже немає ніяких ефективних методів вирішення даної проблеми? Звичайно, вони є. Для того щоб знизити ймовірність викрадення вашої машини до мінімуму, необхідно приділити особливу увагу вибору засобів захисту автомобіля від потенційного розкрадання.

Фахівці, що займаються вивченням автомобільних охоронних систем, рекомендують використовувати крім основного обладнання (наприклад, сигналізації), додаткові пристрої. І найбільш ефективним засобом в даному випадку є - іммобілайзер. Проведемо невелике дослідження, яке допоможе читачам визначити, наскільки даний прилад відповідає їхнім потребам і можливостям.

Принцип роботи, технічні особливості і види иммобилайзерів

«Обезрухувач» - приблизно так можна перекласти назву представленого пристрою на Українську мову. І це абсолютно збігається з головним принципом роботи сучасного іммобілайзера. Його основне завдання - виключити можливість запуску двигуна, якщо за кермом транспортного засобу знаходиться людина, яка не знає про існування представленого пристрою. На практиці іммобілайзер часто стає «непереборним Рубіконом» навіть для досвідчених і технічно грамотних зловмисників.

Прихована в надійному місці протиугінна система виконує покладену на нею завдання, в такий спосіб:

  • відключає електроживлення двигуна;
  • блокує подачу палива;
  • активує інші елементи, що перешкоджають нормальній роботі автомобіля.

Для того щоб завести машину, на якій встановлено іммобілайзер, водієві необхідно використовувати спеціальну електронну мітку. Це може бути додатковий брелок або заводський ключ. У сучасних пристроях зазначена мітка спрацьовує в той момент, коли потрапляє в радіус дії центрального блоку. В інших випадках, перш ніж запустити двигун водій повинен:

  • набрати певну комбінацію на кнопках активації;
  • використовувати відбиток пальця;
  • ввести пін-код за допомогою штатних кнопок автомобіля.

Сучасні іммобілайзери класифікуються не тільки на підставі способу активації / деактивації даних пристроїв. Також виділяють штатні прилади (комплектуються на заводах, в процесі складання транспортних засобів) і додаткові (встановлюються самостійно). В автомобільній літературі можна знайти описи електронних і механічних иммобилайзеров, але така класифікація використовується все рідше, так як пристрої для блокування керма, коробки передач або коліс виділяють в окрему групу протиугінного обладнання.

Вибір і установка иммобилайзерів в Черкасах

Вищевикладена інформація допоможе вам розібратися з принципами роботи розглянутих пристроїв, але її недостатньо для застосування на практиці. Що треба знати потенційним покупцям иммобилайзеров? Для відповіді на це питання власникам автомобілів досить звернутися до представників нашого СТО.

Основними критеріями при виборі іммобілайзера є:

  • індивідуальні побажання покупців;
  • марка / модель і рік випуску автомобіля;
  • виробник пристроїв проти викрадення;
  • фінансові можливості покупця.

Досвідчені фахівці нашої компанії рекомендують купувати протиугінні пристрої наступних брендів:

Перераховані виробники иммобилайзерів випускають якісні та сертифіковані в нашій країні прилади, які на практиці довели свою надійність і довговічність. На вироби зазначених брендів надається гарантія - 36 місяців. Також необхідно враховувати, що ми не тільки встановлюємо представлені пристрої, але і займаємося їх технічним обслуговуванням, ремонтом, а також надаємо інформацію про те, як продовжити «життя» придбаного обладнання.

Незважаючи на високий рівень конкуренції на вітчизняному ринку автомобільних протиугінних систем, у продажу з'являються вироби нових виробників. Наші фахівці рекомендують потенційним покупцям звернути увагу на іммобілайзери Igla, популярність яких росте з кожним днем. Перспективний бренд, володіє необхідним потенціалом для того, щоб уже в найближчому майбутньому вийти на рівень лідерів в своєму сегменті ринку.

Головна перевага иммобилайзеров полягає в тому, що вони є серйозною перешкодою для потенційних викрадачів, при цьому не вимагають постійних фінансових вкладень, не займають багато місця в салоні автомобіля, а прилади з міткою на заводському ключі працюють в автоматичному режимі. Звичайно, є і мінуси. Іммобілайзери не відлякувати злочинців гучними звуковими сигналами, які не повідомлять власникові машини про потенційну небезпеку або про те,що хтось намагається її відкрити. Але не забувайте! Дані прилади рекомендується використовувати в комплексі з іншими протиугінними системами!

Чому іммобілайзери повинні встановлювати професіонали?

Результат виконання будь-якої роботи безпосередньо залежить від рівня професіоналізму її виконавця. Проста, знайома всім аксіома, що має універсальний характер, актуальна і в нашому випадку. Якщо ви ніколи не займалися установкою иммобилайзеров, довірте виконання цієї роботи співробітникам нашої компанії.

  • У нас є необхідний досвід.
  • Ми добре знаємо всі «підводні камені» даної процедури.
  • Фахівці СТО Черкаси надійно сховають центральний блок приладу.
  • Для виконання подібних робіт на СТО є необхідні інструменти та обладнання.

Скориставшись послугою фахівців в Черкасах, ви заощадите не тільки час, але і гроші!

Вибрати необхідний товар у нас на сайті Ви можете перейшовши за посиланням:

https://arnage.com.ua/immobilayzery/

А якщо Вам потрібна буде допомога в виборі, наші менеджери с зардістю нададуть Вам кваліфіковану консультацію. 

Вартість встановлення залежить від складності автомобіля і системи, яку Ви вибрали, але в межі від 500 до 2500грн