Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Автомагнітоли

Автомагнітола - дуже важлива деталь в автомобілі. Зараз виробники настільки швидко прогресують, що в автомагнітола є мозковим центром автомобіля. На екран може виводиться показання бортового комп'ютера, навігація. Ви можете говорити по телефону через Bluetooth або ж слухати музику через нього ж. Якщо в магнітолі є WiFi або 3G Ви можете користуватися інтернетом так само, як Ви це робите в телефоні і планшеті.
Основні і принципові відмінності - це їх розмір. Тобто посадочне місце, на яке буде встановлено апарат.
1. Штатні магнітоли. Це, мабуть, самий технологічний і зручний спосіб заміни старої, заводський магнітоли. Адже виробник розробив все саме для Вашого авто. Всі рідні фішки і роз'єми підходять, кнопки на кермі працюють, спеціальний CAN адаптер зчитує інформацію з БК Вашого авто і виводить інформацію на екран. З мінусів - досить висока, в порівнянні з універсальними моделями, ціна і не на всі автомобілі є такі моделі. На авто, яким більше 10 років, дуже складно знайти штатну модель.
2. 1 DIN автомагнітоли. Це все ще найпопулярніший розмір, з багатьох причин: ціна, універсальність установки (практично на будь-яке авто можна поставити), великий вибір, хороший звук. За невеликі гроші (+ - 50 у.о.) Ви можете купити брендову магнітолу і отримати якісний звук.
3. 2 DIN автомагнітоли все більше і більше витісняють з ринку однодіновий магнітоли. Причина проста - функціонал вище на десять голів. Тут Вам все що завгодно від MirrorLink до магнітол на Андроїд. Але не на всі автомобілі їх можна поставити, навіть, використовуючи перехідну рамку. Левову частку ринку займають так звані «Китайці». Такі апарати за невелику суму грошей дають дуже багатий функціонал.
Розвиток ринку магнітол орієнтоване в першу чергу на безпеку водія. Мається на увазі, що магнітола виконує функції декількох пристроїв, що б водій менше відволікався від дороги. Купити автомагнітолу на Ваш бюджет і під Ваші вимоги з радістю допоможуть наші консультанти.

Вгору