Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Іммобілайзери Igla (Ігла)

Іммобілайзери Ігла від компанії Автор одні з наймолодших серед конкурентів. Але від цього, як виявляється, набагато більше плюсів, ніж мінусів. Історія цієї компанії починається в 2010-му році, і за час свого життя прогресують дуже швидко.

Основною філософською думкою компанія є максимально прихована охорона. Даний виробник розвивається постійно саме в цьому руслі, щоб збити викрадача з пантелику і максимально довго він не міг знайти причину блокування. Іммобілайзери Igla вміють повністю управляти штатної сигналізацією, включаючи світлову і звукову індикацію. Блокування також відбувається по CAN шині і абсолютно не помітно ніяких втручань в штатну проводку машини.

Революційним продуктом стало виробництво блокування OBD-2 роз'єми. Дуже частими методом викрадення є прописування "чужого" ключа в пам'ять ЕБУ, а OBD-BLOCK не дасть зробити цього викрадачеві.

Так само популярним рішенням компанії є система блокування функції безключового доступу KEYLESS BLOCK, яка не дає викрасти машину за допомогою ретранслятора-вудки.

Купити іммобілайзери Ігла з установкою в Вашому місті пропонуємо Вам вигідно і сучасно в автомагазині Арнаж

Країна-виробник: Росія

Немає товарів

Вгору
,