Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Автосигналізації двосторонні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Двосторонні автосигналізації -

це не розкіш, а прямо скажемо, в умовах нинішньої ситуації - необхідність. Саме завдяки зворотного зв'язку Ви зможете отримати повідомлення, якщо з Вашим автомобілем щось буде відбуватися. Так, безумовно, навколо нас так багато автомобілів з двосторонніми сигналізаціями, що сигнал від авто до брелоку має дуже багато перешкод і відстань значно зменшується в порівнянні з заявленим відстанню виробника. Але виробники розвиваються і придумують все нові і нові функції.
Ходять міфи, що будь-яка сигналізація зламуються. Це не так! Такими словами втішають себе ті, хто не хоче ставити більш-менш серйозну охорону, а хоче заощадити грошей купуючи «найдешевшу відкривачку» і не ставить зовсім. Але чи варто економити 200-250 у.о. якщо Ваше авто коштує хоча б 5000 $? А якщо 50 000 $? Додайте сюди вартість музики, гуми, килимків, чохлів і всього того, що Ви купили для свого улюбленця і отримаємо відповідь, що навряд чи економія буде вигідною, якщо хтось захоче викрасти Ваше авто.
Як же вибрати автосигналізацію?

  • Тип кодування. Це і є той принциповий момент, за що «дорога» сигналізація краще дешевою. Діалогові сигналізації - Чи не розкриваються простими Граббери, як розкриваються динамічні. Простими словами - при відкритті сигналізації з діалоговим кодом автомобіль перевірить чи точно це Ваш брелок, тобто веде опитування свій-чужий. І, якщо брелок не Ваш, а у Вас просто перехопили код - авто з охорони не зніметься.
  • Брелочна або безбрелока? Тут справа смаку. Хтось дуже звик, що на всіх його попередніх машинах був брелок, і некомфортно почувається без нього. А кому-то навпаки не хочеться носити цей брелок і він йому заважає. Для кожного з них є відмінні пропозиції.
  •  GSM сигналізації. Це і є той новий рівень контролю автомобіля на будь-якій відстані. Скрізь де є GSM покриття Ви зможете отримувати повідомлення, якщо спрацює як-то з датчиків, а так само закрити-відкрити, або завести автомобіль (якщо функція автозапуску реалізована).
  •  Сигналізації з автозапуском. Є велика кількість сценаріїв дистанційного або автоматичного запуску двигуна: примусово (після натискання кнопки на брелоку або з мобільного додатку), по таймеру (наприклад, якщо Ви щодня виїжджаєте на роботу о 08.00 ранку, то можете запрограмувати авто заводиться в 07.50 і сідати вже в теплий авто взимку або прохолодний влітку), по зарядку акумулятора (наприклад, авто заведеться, якщо напруга Ваше акумулятора впаде нижче 11.5В, що не дасть акумулятора розрядитися «в нуль»).

Наші менеджери зможуть Вам порадити яку купити сигналізацію на авто буде розумно для Вашого авто і під Ваші вимоги, отримавши максимальний функціонал і захист за оптимальні гроші.

Вгору
,