Ми, колектив інтернет-магазину Арнаж, раді вітати Вас на сторінках нашого сайту. Ми молода, але вже дуже досвідчена команда, яка йде в ногу з часом. Історія магазину починається в березні 2009 року, коли Ми створили перший в м.Черкаси інтернет-магазин шин і дисків.

 

Після цього дуже багато чого змінилося. Сьогодні у нас є представництва в м.Черкаси та м.Київ, та кожного дня відправляємо замовлення по всій Україні. На сторінках нашого сайту Ви можете купити автотовари, автоелектроніку і інструменти.

 

  • Ми постійно покращуємо сервіс. У розвитку нашого магазині зараз беруть участь фахівці, які не з чуток знають про те, як працюють інтернет-ритейлери в Європі і ми спільно намагаємося принести ці догми на наш ринок, в тому числі, в сервіс нашого магазину. 
  • Професійна консультація. Ми не продаємо "все підряд", як робить більшість інтернет-магазинів в Україні, а продаємо тільки те, в чому ми відмінно розбираємося. Тільки те, в чому ми зможемо дати вичерпну консультацію для наших клієнтів.
  • Ми постійно розширюємо асортимент. Ми пропонуємо не тільки товар нашим клієнтам, а й витратні матеріали та запчастини для того, що б наші клієнти знали, що все можна зручно купити в одному місці!
  • Ми пропонуємо тільки кращі ціни. Ви вже звернули увагу наскільки у нас приємні ціни? Це все завдяки роботі фахівців з моніторингу ціна наших конкурентів. Це один з наших основних принципів - запропонувати кращу ціну. Знайшли ціну дешевше? Повідомте нам, і ми постараємося зробити її ще нижче.
  • Ми пропонуємо купити оплатою частинами. Не хочете відразу витрачати велику суму грошей за товар? Оформляйте оплату частинами абсолютно безпроцентно. Все оформлення у Вашому мобільному телефоні, не треба жодних довідок або ходити кудись, щоб отримати кредит.
  • Ми здійснюємо швидку доставку. Ми робимо все можливе, що б відправляти і доставляти замовлення в день замовлення по всій території України. Логісти з 9.00 до 20.00 щодня відправляють замовлення, формуючи відправки і доставки.
  • Ми не вимагаємо передоплати. Ми звикли довіряти нашим клієнтам, та й людям взагалі. Оплатити Ваше замовлення ви можете як при отриманні, так і можете сплатити на карту ПриватБанку, що зменшить кінцеву вартість товару.
  • Акції: У нас постійно діють акції на різні бренди і товари. Іноді це подарунки, іноді це знижки, іноді це безкоштовна доставка або установка.Но Ви завжди знайдете для себе відмінний варіант!
  • Установка автоелектроніки. На даний момент у нас є два установних центру в м.Черкаси, для зручності клієнтів вони в різних частинах міста. У нас працюють справжні професіонали своєї справу, з досвідом роботи 15 і більше років! Відкриття центру зі встановлення автоелектроніки в Києві вже зовсім не за горами.

 

У нас дуже високі плани і амбіції, і ми точно знаємо, що все ще попереду, будемо раді пройти цей шлях з Вами! Будемо раді бачити Вас в числі наших численних задоволених клієнтів!

 

ФОП Тітов Едуард Олександрович

Свідотство про реєстрацію фізичної особи-підприємства від 23.03.2009 року