Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Світло та Оптика

Автосвітло - ключовий розділ для безпеки водія в дорозі. Фари автомобіля - це другі очі в дороге для водія і цього варто приділяти особливу увагу і, точно, це не те, на чому варто економити.
Ще десять років тому у водіїв не було великого вибору що поставити в фару. Були тільки галогенні лампи, які ділилися на потужність і, незначно, на колір.
Виробники автоламп швидко зрозуміли, що потрібно покращувати якість світла для автомобілів і на даний момент вибір настільки величезний, що можна заплутатися. Спробуємо трохи допомогти Вам розібратися в цьому.
Перш за все, потрібно розуміти що є різні лампи для рефлекторної і линзованной оптики. І лампи для однієї чи іншої оптики принципово різні. Наші консультанти з задоволення підкажуть Вам, які Вам більше підходять.
За типом ламп вони зараз робитися на:
1. Світлодіодні автолампи. Це останній тренд в автосвета. LED лампи мають більший ресурс роботи, споживають менше струму і світять на порядок краще галогенок. А, хороші LEDи світять не гірше ксенону.
2. Галогенні автолампи. Це старий, добрий, перевірений тип ламп, які багато автомобілістів так і використовують «за звичкою». Варто відзначити, що галогенні автолампи вже теж не такі прості, як були раніше. Хороші виробники типу Phillips, Osram, Narva навчилися робити дуже гідні лампи +120, +150 збільшення дальності світла.
3. Ксенон. Один з улюблених світел у автолюбителів України. За невелику суму можна отримати дуже хороший і красивий світ. Існує думка, що все ксенон сліплять зустрічних водіїв. Але це зовсім не так! Сліплять ті, хто поставив ксенон в фару, яка для цього не призначена, а також не набудував світло на спеціальному верстаті.
Є й додаткові методи поліпшення світла в автомобілі. Наприклад: лизніть, додаткові фари, протитуманні фари, світлодіодні балки і так далі. Досконалості немає межі і безпека понад усе, але давайте поважати один одного на дорозі і налаштовувати світло правильно, щоб не зліпити зустрічний транспорт.

Вгору