Кількість
|
Вартість
|
||
|
Відеореєстратор в машину в наш час незамінний помічник для будь-якого водія. Спочатку популярність автомобільні відеореєстратори в Україні отримали завдяки можливості знімати інспектора ДАІ в момент, коли той зупинить авто, але зараз все менше необхідності в цьому. Зараз реєстратори виконують важливу роль в спірних ситуаціях на дорого, а також в момент ДТП.
На даний момент така величезна кількість пропозицій на ринку, що навіть нам, досвідченим продавцям, іноді досить складно дати однозначну відповідь на те, який апарат краще або гірше. Безумовно, є лідери продажів, добре зарекомендували себе бренди і так далі, але і новачки ринку часто видають відмінні моделі, які заслуговують на повагу.
Отже, як же вибрати відеореєстратор?
Кількість камер. На даний момент найпопулярніші однокамерні, але і апарати з двома камерами набирають силу. Основний мінус двокамерних моделей - це не дуже хороша друга камера. Так, вона пише, але якість картинки не дуже хороше навіть удень. Звичайно, є елітні виробники, які дають відмінну картинку другої камери, але коштують вони не дешево.
Форм-фактор. Все починалося з того, що це були звичайні камери, які писали обстановку на дорозі. Але зараз є великий вибір комбо-пристроїв (3 в 1: регістатор, радар-детектор, GPS інформатор) і дзеркал з відеореєстратором (багато з яких мають другу камеру, яку можна використовувати в тому числі і при парковці, а деякі навіть на Android) . Так само є на ринку, так звані, «приховані апарати», які не так помітні з вулиці, не мають екранів, але можна переглядати з них відео через WiFi
GPS логгер. Даний варіант допоможе Вам довести свою правоту в разі, якщо Вам приписують перевищення швидкості, наприклад, якого Ви не робили. Так само, такі апарати малюють трек на мапі, де пересувався автомобіль.
Але природно, основним параметром, за яким вибирають собі авторегістратор є якість зйомки. На дані момент вже є можливість купити модель навіть з 4К картинкою. На якість картинки впливає дуже багато чинників: процесор, виробник матриці, виробник і якість оптики, лінзи і т.д. Не варто забувати, що якість зйомки - це розмір картинки, а не якість її. Картинка може бути і великий, а якість її буде «не дуже». По-цьому ми рекомендуємо, краще купити відеореєстратор з меншим дозволом картинки, але з якісної мартицей (краще Sony або Sharp), процесором і оптикою.