Як встановити Bi-Led лінзи самостійно

- Розібрати фару не пошкодивши скло (в деяких типах фар треба використовувати спеціальну хімію для розбору фар)
- встановити лінзу в фару. треба описати шо є два типи - замість галогенових ламп
- Замість заводської лінзи випадку зазвичай треба перехідні рамки використовувати
- За потреби встановити маску. Обирається лише за привабливістю зовнішнього вигляду - Зібрати і зклеїти фару використовуючи герметик для фар
- Бажано відполірувати фару, та за потреби затягнути в бронеплівку для захисту від подальших подрябин
 

Розібрання фари:

Першим кроком є розбирання фари, щоб мати доступ до внутрішніх компонентів. Важливо обережно відвідати всі кріплення та елементи, щоб уникнути пошкоджень скла. Зверніть увагу, що деякі типи фар можуть вимагати використання спеціальних хімічних розчинників для розбирання.

Вам спершу потрібно зняти фару з автомобіля. Зазвичай це робиться відкручуванням кількох кріплень або за допомогою замкових кілець.

Переконайтеся, що ви ретельно вивчили процес розбирання вашого типу фари, оскільки деякі можуть вимагати спеціальних інструментів або розчинників для відокремлення скла.

Встановлення лінзи:

Замість галогенових ламп:

Зазвичай, ви можете просто встановити лінзу в місце, де раніше була галогенова лампа. Пам'ятайте, що лінза повинна бути правильно орієнтована, щоб забезпечити належний світловий потік.

Замість заводської лінзи:

У цьому випадку, часто потрібно використовувати перехідні рамки, які дозволяють лінзі інтегруватися з корпусом фари. Вони можуть бути поставлені або вкручені в потрібне місце.

Встановлення маски (якщо потрібно):

Якщо у вас є маска, вона може бути встановлена для поліпшення зовнішнього вигляду. Важливо, щоб маска не блокувала світловий потік. Обережно складіть всі компоненти назад на місце і запобігайте надмірному тиску.

Збірка і склеювання фари:

Використовуйте спеціальний герметик для фар, щоб запобігти проникненню води і бруду у внутрішність фари.

Опціонально: відполірування фари:

Якщо скло фари виглядає пошкодженим або матовим, ви можете скористатися полірувальними засобами для відновлення прозорості.

Захист від подрябин (за потреби):

Щоб запобігти подрябінам і пошкодженням фари в майбутньому, ви можете застосувати бронеплівку.
Будьте обережні та слідкуйте за інструкціями та рекомендаціями виробника вашої Bi-Led лінзи та фари. Якщо ви не впевнені у своїх навичках, завжди краще звернутися до професіоналів або спеціалізованих майстрів для встановлення.