Цілком законне бажання власників транспортних засобів захистити свій автомобіль від посягань зловмисників змушує їх купувати дорогі протиугінні системи, виробники яких гарантують 100% ефективність свого обладнання. При цьому дуже часто застосовується принцип: чим дорожче пристрій, тим вище ймовірність того, що потенційні злочинці не зможуть викрасти / зламати транспортний засіб. Але на практиці цей принцип не завжди спрацьовує. Для багатьох сучасних викрадачів транспортних засобів злом електронних протиугінних систем не є серйозною проблемою. Тому досвідчені автолюбителі намагаються застосовувати новітнє охоронне устаткування (автосигналізації, GSM-маячки) в комплексі з механічними пристроями проти викрадення. Досить часто для цих цілей використовуються замки КПП. Спробуємо розібратися, як працюють представлені механічні блокіратори і наскільки вони ефективні в реальному житті.

Актуальність питання

Повсюдне застосування електронних систем і комп'ютерної техніки сформували в нашому суспільстві помилковий стереотип про 100% -й надійності сучасних пристроїв, включаючи і автомобільне охоронне устаткування. Насправді будь-яка електроніка може вийти з ладу навіть без втручання людини. Волога, перепади температур і атмосферного тиску або стихійне лихо легко перетворюють найдорожчу і сучасну техніку в даремний непотріб. А якщо до цього додати людський фактор (в нашому випадку - це потенційні викрадачі транспортних засобів), то надійність електронного обладнання відразу ж знижується в кілька разів.

Інша справа - пристрій з міцного металу. Воно зберігає свою функціональність навіть після впливу вищевказаних факторів. Ніякі зчитувальні пристрої або комп'ютерні програми не здатні зламати механічний блокіратор КПП - для цього зловмисникам доведеться застосувати грубу фізичну силу. При цьому процес злому є досить тривалим, а вироблений шум може привернути увагу сторонніх.

Принцип дії і види замків КПП

Сучасні замки КПП можна розділити на дві великі групи:

  • Механічні.
  • Електромеханічні блокіратори коробки передач.

 

Перші фіксують важіль перемикання передач в певному положенні (на механічною КПП - це задня швидкість, на коробці-автоматі - положення «паркінг»). Ніякі відмички, додаткові важелі або агресивні хімічні речовини не допоможуть викрадачам усунути дане перешкода. Природно, якщо мова йде про ситуацію, коли дану процедуру треба виконати швидко і без зайвого шуму.

Електромеханічні пристрої більш зручні в експлуатації. Блокування КПП здійснюється автоматично - відразу ж після виключення запалення. Для того щоб відкрити замок водієві потрібно піднести мітку до певного місця в салоні транспортного засобу.

Окрім вищезгаданої класифікації блокіраторів КПП, дане обладнання можна розділити на наступні категорії:

  • для блокування застосовується стандартний ключ;
  • відкриття замку здійснюється за допомогою спеціального брелока.

Чи існують способи обійти блокування КПП або усунути дане перешкода? На жаль, існують. На деяких моделях японських авто представлені замки можна зламати навіть без застосування додаткових інструментів. Але, не забувайте про те, що замки КПП рекомендується використовувати в комплексі з іншими протиугінними системами.

Основні переваги замків Construct

Серед великого вибору замків КПП, представлених на вітчизняному ринку протиугінних систем, водієві, без відповідного досвіду, важко вибрати найбільш підходящий для його машини варіант блокіратора. Досвідчені фахівці нашого СТО рекомендують вироби чеської компанії Construct. Даний бренд дебютував на європейському ринку в 1991 році. Тобто, навіть вік компанії свідчить про високу якість її продукції.

Головними перевагами чеських замків КПП є:

  • надійність;
  • стійкість проти злому (пристрій не боїться впливу хімічних речовин і високих температур);
  • блокіратор працює автономно (не залежить від автомобільного акумулятора);
  • замки КПП виготовляються під певну марку / модель авто;
  • більше 20 років блокатори займають лідируючі позиції на європейському ринку протиугінних систем.

Установка замків КПП в Черкассах

Якщо ви вирішили придбати замок КПП, але у вас немає досвіду експлуатації подібного обладнання, рекомендуємо скористатися послугами нашого СТО. Ми не тільки встановимо, що цікавить вас блокіратор, а й допоможемо вибрати оптимальну для вашої машини охоронну систему, враховуючи особисті побажання і виділений на ці цілі бюджет.

Чому ми?

Наші фахівці в Черкассах пройшли відповідне навчання і мають необхідний досвід виконання подібних робіт.
У нас передбачено гарантійне і пост гарантійне обслуговування охоронних систем.
Установка пристрою проти устаткування здійснюється без втручання в роботу і конструкцію КПП.
Перелік послуг СТО Черкаси не обмежений установкою замків КПП. Наші фахівці здійснюють широкий спектрробіт по установці / обслуговування автомобільного електрообладнання.
Скориставшись послугами нашого СТО, ви гарантовано заощадите пристойну грошову суму, що ніяк не відіб'ється на надійності і функціональності встановленого обладнання!

Вартість встановлення залежить від складності автомобіля , але в межі від 1000 до 2500 грн

Обрати механічний замок https://arnage.com.ua/mekhanicheskie-blokiratory/